30 Srp

KP muži – čtvrtfinále

Baník Stříbro – TJ Radomyšl 6:1 (13:2)
Vinou zranění (Marcínek, Holman) a pracovních povinností se náš tým sešel pouze s pěti hráči. Do první dvojky nastoupil P. Tolar a Oktábec. S mladíky z Radomyšle si snadno poradili 2:0 (10:6, 10:3). Druhé dvojky měli více dramatický průběh, naši Nozar se Šichtancem nezvládli koncovky prvního a třetího setu a prohráli 1:2 (9:10, 10:6, 9:10). Když nastoupí Karel Oktábec, tak trojky jsou naše silná disciplína a také jsme ji vyhráli 2:0 (10:2, 10:8). Na singl se nikomu moc nechtělo, tak to zbylo na Petra Tolara. V průběhu zápasu bylo vidět, že něco se synem natrénoval a vyhrál 2:0 (10:3, 10:6). Obě zbývající dvojky jsme po vyrovnaných zápasech vyhráli 2:0. Naše první dvojka měla se soupeřem dost práce. Hosté hráli účelně, na útoku nechybovali a dávali bod za bodem. Naši to nakonec zvládli ve dvou setech 10:9 a 10:7. V druhé dvojici vystřídal Nozara Kamil Budek a zápas rozhodl ve druhém setu za stavu 9:9 fantastickým kraťasem. Vítězstvím 2:0 (10:5, 10:9) v posledním zápase trojic jsme upravili konečný stav utkání na 6:1 a postupujeme do semifinále, které se koná 8. 9. 2018 v Horažďovicích, kde se utkáme s vítězem základní části TJ Sokol Horažďovice.

Vývoj utkání: 1:0, 1:1, 6:1
Sestava domácí: Oktábec, Tolar P., Nozar, Šichtanc, Budek K.
Sestava hosté: Pešek, Kříž, Holub, Babka,Švancar