11 Čvn

6. kolo

Okresní přebor trojic se koná 18.6.2022 v Mariánských Lázních.

SKP Planá – Slavoj Chodová Planá 4:2 (10:8)
Planá se poprvé sešla v kompletní sestavě i s V. Klimentem a po neskutečné bitvě porazila silný tým Chodovky.  Všechny zápasy se hrály na tři sety a třikrát rozhodl o vítězství v zápase poslední míč ve třetím setu. Za Slavoj získali dva body ve dvojicích Ulmon s Rohlíkem, ale obě trojky vyhrál SKP a tím i celé utkání 4:2.
Vývoj utkání: 0:1, 3:1, 3:2, 4:2
Sestava domácí: Kučera, Luley, Chroustovský, Kliment L., Rožnaj, Kliment V., Lazorka
Sestava hosté: Motl F., Rohlík, Ulmon, Horejš, Truc, Machačová
Mára Rožnaj: „Po neskutečné bitvě a mnoha zakopnutých balonech do okolních zahrad (R. Ulmon) Planá:Chodovka 4:2. Za nás nejlepší zápas za posledních několik sezón! Tak abych Radkovi nekřivdil.. Zakopnutý balon byl jen jeden :-). Krásné vyhecované derby s plnými tribunami fandících diváků, které by zastínilo nejedno z minulých finále! Večer oslavy takřka pohárové :-).“

Baník Stříbro „A“ – Lokomotiva Mariánské Lázně 3:3 (8:7)
Lokomotiva postupně přidává páru a zápas od zápasu se lepší. A díky tomu získala první bod do tabulky. Baník nepodal standardní výkon a nakonec byl rád i za bod. Jinak zápas nemůžu moc okomentovat, protože Baník bez Ríši neumí napsat zápis.
Vývoj utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:3
Sestava domácí: Budek Z., Budek K., Holman, Šichtanc, Beneš P.
Sestava hosté: Kucharik, Knap, Krůta, Filipčík, Fajt

Baník Stříbro jun. – Pískovna 1977 6:0 (12:1)
Utkání mělo jednoznačný průběh. Juniorka v sestavě s dorostenci doplněná trenéry Nozarem a Tolarem si ze zápasu udělala lehký trénink. Pískovně povolila pouze jeden set. Pískovna si zklamání vynahradila večer u kina na slavnostech.
Vývoj utkání: 6:0
Sestava domácí: Nozar D., Nozar M., Tolar, Tolar, Tolar
Sestava hosté: Klauber M., Klauber J., Linda, Košťál