27 Kvě

tabulka po 6 kolech

Baník Stříbro – Lokomotiva ML 5:1 (11:4)
Baník se poučil z minulého utkání v Plané a na rozdíl od zápasů v Plané v domácím prostředí vyhrál první dvě dvojky ve třetím setu 10:9. Ale byl to boj na ostří nože. Štěstí se přiklonilo k domácím a vedli po dvojicích 2:0. Jak byli hosté vyrovnaným soupeřem ve dvojicích, tak naopak v obou trojkách hosty domácí snadno přejeli 2:0.
Vývoj utkání: 3:0, 3:1, 5:1
Sestava domácí: Šichtanc, Tolar O., Sobotka L., Sobotka F., Beneš P., Holman
Sestava hosté: Kucharik, Krůta, Filipčík, Fajt, Matějka, Luley
Pískovna 1977 – SKP Planá 2:4 (5:9)
SKP přijel na Pískovnu s Márou Rožnajem pouze v pozici opatrovníka dětí, ale Lazi ho spolehlivě nahradil a hosté i na Pískovně potvrdili svou kvalitu. Za domácí nastoupili poprvé i veteráni Oktábec a Košťál, ale ani to k bodům Pískovny nevedlo. Pískovna za stavu 2:3 uvažovala i o možném bodu, ale poslední zápas se jí nepovedl a tak prohrála 0:2 a celkově 2:4.
Vývoj utkání: 0:1, 1:1, 1:3, 2:3, 2:4
Sestava domácí: Klauber J., Linda, Beneš P., Klinka, Klauber M., Oktábec, Košťál
Sestava hosté: Kučera, Luley, Kliment L., Lazorka, Gabčo

Diesel ML – Slavoj Chod. Planá 0:6 (1:12)
Domácí zatím se sehrávají a sbírají zkušenosti a na Slavoj, který přijel do Lázní v silné sestavě, neměli nárok. Jenom Kutička se Švejdou získali jeden set a sehráli vyrovnanou partii proti Chroustovskému a Rolkovi. Ostatní zápasy byly jednoznačnou záležitostí hostujících borců.
Vývoj utkání: 0:6
Sestava domácí: Kutička, Švejda, Kalina, Knap, Kabelka
Sestava hosté: Rohlík, Ulmon, Chroustovský, Rolko, Hlinčík