14 Úno

O pohár městyse Chodová Planá

Turnaj Chodová Planá

V sobotu 24.2.2023 se koná ve sportovní hale v Chodové Plané první ročník turnaje O pohár městyse Chodová Planá.

Pořádá ho Filip Motl a turnaj je určen pouze pro zvané týmy.
Startovné 600,- Kč za tým.

Zahájení v 8.00 hod.

Ranní skupina hraje od 8.30 hod.:
Planá
Chodová Planá
Diesel
Stříbro
Tachov

 

Odpolední zápasy sraz v 11.00 na klubovně v Plané:
Pískovna
Dědci
Mariánské Lázně
Rohlík
Honezovice

 

6 Srp

Tachov OPEN po 5 turnajích

Pořadí Příjmení Městys OP3 OP2 Stříbro Pyžamák ML Losovaný CHP Gympl Celkem
body
1 Kliment L. 20 20 30 30 100
2 Lüley M. 30 30 20 80
3 Hlinčík 20 15 25 10 70
3 Kučera 30 20 20 70
3 Kucharik 25 20 25 70
3 Nozar D. 15 25 30 70
7 Lüley P. 30 20 50
7 Kliment V. 20 30 50
7 Lazorka 20 30 50
7 Rožnaj 30 20 50
11 Tolar O. 15 30 45
12 Sobotka F. 15 25 40
12 Klinka 25 15 40
14 Klauber M. 5 30 35
15 Lüley I. 30 30
15 Chroustovský 30 30
17 Fait 25 25
17 Ulmon 25 25
17 Filipčík 25 25
17 Kopejtko 25 25
17 Klauber J. 25 25
17 Rohlík 25 25
17 Toman J st. 25 25
17 Toman J ml. 25 25
25 Motl F. 15 5 20
25 Linda 5 15 20
25 Vnouček 20 20
25 Bloch 20 20
29 Kuna 15 15
29 Šichtanc 15 15
29 Sobotka L. 15 15
29 Nozar M. 15 15
29 Vaniš 15 15
29 Krapf st. 15 15
29 Krapf ml. 15 15
36 Kalina 10 10
36 Kruta 10 10
36 Kabelka 10 10
36 Horník 10 10
36 Kutička 10 10
36 Truc P. 10 10
36 Matějka 10 10
36 Truc N. 10 10
36 Mařík T. 10 10
36 Mařík M. 10 10
36 Kalas 10 10
47 Beneš P. ml. 5 5
47 Košťál 5 5
47 Oktábec P. 5 5
47 Rolko 5 5
47 Beneš R. 5 5
47 Krcho 5 5
47 Philipp 5 5
47 Baláž 5 5
6 Srp

Pyžamák

Turnaj 1.

  1. Silver (Nozar D., Tolar O., Klauber M.) 6 b. (6:0)
  2. TKT (Toman, Kucharik, Toman) 4 b. (4:3)
  3. Vnoučata (Vnouček, Bloch, střídající) 2 b (2:4)
  4. MRM (Krapf st., Krapf ml., Vaniš) 0 b. (1:6)

Turnaj losovaný

  1. Robertci 6 b.
  2. ON 4 b.
  3. Mírkové 2 b.
  4. Macíci 0 b.
2 Srp

Tachov OPEN 2011-2022

Poř. Jméno hráče 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 CELKEM
1 Kučera 20 90 55 115 60 30 35 60 110 80 30 85 770
2 Oktábec K. 40 140 95 90 45 55 45 60 55 40 25 15 705
3 Marcínek 95 70 110 10 75 100 40 55 0 30 55 0 640
4 Klauber M. 40 60 50 40 25 95 75 20 30 10 70 40 555
5 Rožnaj 20 35 45 50 40 30 30 80 60 50 30 70 540
6 Budek Z. 50 110 0 25 35 105 35 35 20 10 30 15 470
7 Rohlík 50 30 0 80 60 45 35 55 30 25 20 15 445
8 Motl F. 60 10 10 25 40 45 50 70 40 35 30 25 440
9 Holman 25 20 30 90 70 80 5 30 50 10 15 10 435
9 Šichtanc 115 25 30 70 55 45 25 30 10 0 30 0 435
9 Větrovský A. 0 25 15 50 45 55 30 30 105 50 0 30 435
12 Rolko Z. 15 20 25 30 35 30 70 60 55 0 20 65 425
13 Oktábec Pa. 35 90 125 25 0 15 20 25 15 0 40 0 390
14 Truc P. 0 0 10 35 15 55 50 35 50 45 40 45 380
15 Oktábec Petr 105 115 110 10 0 0 0 0 0 0 10 0 350
16 Budek K. 0 0 75 25 10 65 30 25 60 10 30 15 345
17 Sušanka 0 0 35 30 60 20 90 25 30 25 0 0 315
18 Kliment L. 0 0 25 25 5 35 40 45 25 55 20 35 310
19 Ulmon R. 25 0 20 45 0 35 25 30 60 25 5 20 290
20 Lazorka 0 25 0 0 5 0 45 20 70 60 25 35 285
21 Machačová 20 30 0 20 30 5 25 35 0 60 25 0 250
22 Nozar D. 15 10 0 0 25 60 25 30 10 0 40 30 245
23 Beneš 0 40 55 50 10 55 0 25 0 0 0 0 235
24 Kliment V. 30 0 25 45 0 10 25 20 10 45 20 0 230
24 Nozar M. 15 10 0 0 25 70 25 30 10 0 35 10 230
26 Košťál ml. 50 80 60 20 15 0 0 0 0 0 0 0 225
27 Hrubý 0 0 25 30 60 20 30 25 30 0 0 0 220
27 Tolar L. 30 20 0 30 5 35 0 30 50 20 0 0 220
29 Košťál st. 35 15 45 20 0 15 20 30 15 0 0 0 195
30 Lüley M. 0 15 25 30 35 25 0 0 0 0 0 60 190
31 Mařík T. 0 0 0 40 20 35 40 10 10 5 0 25 185
32 Haník 0 0 0 30 0 20 35 80 15 0 0 0 180
32 Tolar P. 55 20 0 30 5 35 0 25 0 10 0 0 180
34 Kucharik 0 0 0 0 0 0 5 25 5 50 20 70 175
35 Kotraba 40 25 45 0 60 0 0 0 0 0 0 0 170
36 Hirschl 0 10 30 25 30 55 15 0 0 0 0 0 165
37 Košťál 0 0 0 0 15 35 45 0 0 0 65 0 160
38 Vážný 0 20 0 0 20 0 0 25 50 40 0 0 155
39 Haník R. 0 0 0 0 0 0 0 0 50 95 0 0 145
39 Krcho 0 0 0 15 5 70 0 0 0 0 0 55 145
41 Truc N. 0 0 0 0 10 50 10 20 30 20 0 0 140
42 Lüley P. 0 15 25 0 35 25 0 0 0 0 0 25 125
43 Fait 0 0 0 0 0 0 0 0 30 35 20 30 115
43 Chejnovský 0 5 20 10 0 15 20 45 0 0 0 0 115
43 Klauber J. 10 0 0 20 5 10 0 0 0 5 20 45 115
46 Kliment D. 60 15 25 0 0 10 0 0 0 0 0 0 110
46 Staněk 0 0 30 10 5 35 25 0 0 0 5 0 110
48 Lüley I. 0 15 25 0 35 25 0 0 0 0 0 0 100
48 Steiner 0 0 20 20 0 15 15 0 0 30 0 0 100
48 Vozka 0 10 0 10 0 0 20 15 45 0 0 0 100
51 Švagr 0 90 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 90
52 Bušina 0 70 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 85
52 Mandík 0 0 25 0 35 0 0 25 0 0 0 0 85
52 Tolar O. 0 0 0 0 0 20 0 15 0 10 30 10 85
55 Hess 0 20 25 0 30 5 0 0 0 0 0 0 80
55 Mach 50 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80
55 Vasilečko 0 0 25 25 30 0 0 0 0 0 0 0 80
58 Chroustovský J. 10 45 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 75
58 Knap 0 0 0 15 0 0 0 0 0 35 25 0 75
58 Matějka V. 0 0 0 0 0 0 0 30 25 0 0 20 75
58 Urban 0 25 0 5 0 25 0 5 10 0 5 0 75
62 Beneš R. 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 70
62 Biroščák 0 20 15 0 10 25 0 0 0 0 0 0 70
62 Tkadlec 0 0 0 10 0 0 25 20 0 0 0 15 70
62 Ulmon K. 25 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 20 70
66 Černý 0 50 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 65
67 Danková 0 0 20 15 0 0 15 0 10 0 0 0 60
67 Linda 0 15 0 20 5 0 0 0 0 0 0 20 60
67 Toman 5 0 0 0 0 0 5 0 25 25 0 0 60
70 Kortus V. 15 35 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 55
70 Košťálová 0 0 0 15 30 0 0 0 10 0 0 0 55
72 Košan 0 10 0 40 0 0 0 0 0 0 0 0 50
72 Motl J. 0 0 0 0 0 0 0 0 10 10 30 0 50
72 Tolar A. 0 0 0 0 0 35 0 15 0 0 0 0 50
75 Bránický 0 0 25 0 20 0 0 0 0 0 0 0 45
75 Dvořák 0 35 5 0 0 0 0 5 0 0 0 0 45
75 Horejš 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 25 10 45
75 Kalabis 0 0 0 10 0 0 0 20 15 0 0 0 45
75 Klas J. 0 0 0 0 0 20 0 10 10 5 0 0 45
75 Kruta 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20 45
75 Rada 0 0 0 25 20 0 0 0 0 0 0 0 45
82 Dedek 15 0 0 5 0 0 0 0 0 0 20 0 40
82 Chaloupecký 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 0 40
82 Jiravský 0 0 10 0 0 0 30 0 0 0 0 0 40
82 Sejkora 0 0 0 0 0 0 0 15 5 20 0 0 40
82 Vondráček 0 0 0 0 0 0 20 0 20 0 0 0 40
87 Kalina 0 0 0 0 0 0 0 0 0 35 0 0 35
87 Kozák 0 0 0 0 0 15 0 20 0 0 0 0 35
87 Kuna 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 20 0 35
87 Míšek 0 0 0 0 5 0 30 0 0 0 0 0 35
91 Blatnická 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
91 Blatnický 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
91 Havlis 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
91 Chval 0 0 0 15 0 0 15 0 0 0 0 0 30
91 Kopejtko 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 30
91 Matějka J. 5 10 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 30
91 Matějka P. 0 0 0 0 0 5 0 25 0 0 0 0 30
91 Mikuláš T. 5 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
91 Rychlý 0 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 30
91 Solčanská 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 30
91 Švácha 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30
102 Baláž 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 25
102 Buzek 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Ferdinandy 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Haník M. 0 0 0 0 0 0 0 15 10 0 0 0 25
102 Holc Petr 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Kofl 0 0 0 0 0 0 0 25 0 0 0 0 25
102 Kříž 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Kůrka 0 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Macura 20 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 25
102 Mařík M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 25
102 Mikuláš K. 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Philipp 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25 25
102 Rolko J. 15 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Straka J. 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Třetí z Démonů 0 0 0 25 0 0 0 0 0 0 0 0 25
102 Závorka 0 10 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 25
118 Fencl 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 20
118 Klas P. 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 20
118 Klinka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 10 20
118 Kolář 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20
118 Marcínek P. 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 20
118 Nový 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 20
118 Rožumberk 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20
118 Sojka 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 0 20
118 Sova 0 0 0 0 0 0 0 20 0 0 0 0 20
118 Štolle 0 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 20
128 Beneš P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 15
128 Čermák 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 15
128 Dejdar 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 15
128 Freiberg 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 15
128 Gasczcyk P. 0 0 0 0 5 10 0 0 0 0 0 0 15
128 Hájek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 0 15
128 Holeš 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
128 Jergl 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 15
128 Kalas 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 15
128 Kasal 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 15
128 Melich A. 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
128 Popovič 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 15
128 Pumprlová 0 0 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 15
128 Weinfurter 0 0 0 0 0 0 15 0 0 0 0 0 15
128 Zajíček P. 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
143 Beneš P. ml. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 10
143 Hora 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Hynek 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 10
143 Charvát 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 10
143 Kašpar 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 10
143 Kiss 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Knapp 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 10
143 Koňařík 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Křepela 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Kubálek 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 10
143 Mazín 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Nozarová 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 10
143 Říha M. 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Sobotka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 10
143 Suchý J. 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
143 Šindelář 0 0 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 10
143 Vnouček 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10 0 10
160 Blažek 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Fichtl 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Hála 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5
160 Honalová 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5
160 Jareš 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Kliment 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Klokan 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Kotrba 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Kozel 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 5
160 Martínková 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Nejedlý 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Potužák J. 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Řežábek 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Schneider 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5
160 Skopový M. 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Skopový R. 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Skopový R. ml. 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Šebková 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5
160 Šesták 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5
160 Šťastný 0 0 0 0 0 0 0 5 0 0 0 0 5
160 Varga 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
160 Větrovský L. 0 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
182 Filipčík 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Hlinčík 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Horník 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Kabelka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
182 Kutička 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Srp

Tachov OPEN 2023

Po dlouhé době se mi povedlo dát dohromady výsledky Tachov OPEN.
Pokud něco někomu nesedí, tak reklamace přijímám.

Pořadí Příjmení Městys OP 3  OP2 Stříbro Pyžamák ML 5.8. Losovaný CHP Gympl Celkem
 body
1 Kliment L. 20 20 30 30 100
2 Lüley M. 30 30 20 80
3 Hlinčík 20 15 25 10 70
3 Kučera 30 20 20 70
5 Lüley P. 30 20 50
5 Kliment V. 20 30 50
5 Lazorka 20 30 50
5 Rožnaj 30 20 50
9 Kucharik 25 20 45
10 Nozar D. 15 25 40
10 Sobotka F. 15 25 40
10 Klinka 25 15 40
13 Lüley I. 30 30
13 Chroustovský 30 30
15 Fait 25 25
15 Ulmon 25 25
15 Filipčík 25 25
15 Kopejtko 25 25
15 Klauber J. 25 25
15 Rohlík 25 25
21 Motl F. 15 5 20
21 Linda 5 15 20
23 Kuna 15 15
23 Šichtanc 15 15
23 Tolar O. 15 15
23 Sobotka L. 15 15
23 Nozar M. 15 15
28 Kalina 10 10
28 Kruta 10 10
28 Kabelka 10 10
28 Horník 10 10
28 Kutička 10 10
28 Truc P. 10 10
28 Matějka 10 10
28 Truc N. 10 10
28 Mařík T. 10 10
28 Mařík M. 10 10
28 Kalas 10 10
39 Beneš P. ml. 5 5
39 Klauber M. 5 5
39 Košťál 5 5
39 Oktábec P. 5 5
39 Rolko 5 5
39 Beneš R. 5 5
39 Krcho 5 5
39 Philipp 5 5
39 Baláž 5 5

Pořadí v jednotlivých turnajích:

OP3 1. Lokomotiva L (Lüley I., Lüley P., Lüley M.) 30
2. Lokomotiva H (Kucharik, Filipčík, Fait) 25
3. Planá (Kučera, Kliment, Kliment) 20
4. Chodovka (Motl, Hlinčík, Kuna) 15
5. Diesel (Kalina, Kabelka, Horník, Kutička) 10
6. Pískovna (Linda, Beneš R., Beneš P. ml.) 5
OP2 1. Planá B (Kliment, Luley) 30
2. Chodová Planá B (Ulmon, Hlinčík) 25
3. Planá A (Kučera, Rožnaj) 20
4. Pískovna (Linda, Klinka) 15
5. Mariánské Lázně A (Kruta, Matějka) 10
6. Chodová Planá A (Motl, Rolko) 5
Městys 1. Planá A (Kučera, Chroustovský, Rožnaj) 30
2. Chodovka B (Rohlík, J. Klauber, Klinka) 25
3. Planá B (Kliment, Lazorka, Hlinčík) 20
4. Stříbro (Nozar D., Nozar M., Sobotka) 15
5. Radějovice (Mařík T., Mařík, M., Kalas) 10
6. Plzeň Bílá Hora (Krcho, Philipp, Baláž) 5
Stříbro 1. Bocca Planá (V. Kliment, L. Kliment, Lazorka) 30
2. Baník dorost (Nozar, Kopejtko, F. Sobotka) 25
3. Mašinka (P. Lüley, M. Lüley, Kucharik) 20
4. Baník (Šichtanc, O. Tolar, L. Sobotka) 15
5. Trucouni (P. Truc, N.Truc, Hlinčík) 10
6. Veteráni (Oktábec, M. Klauber, Košťál) 5
17 Čvc

Planá potvrdila formu i na turnaji ve Stříbře.

  1. ročník turnaje O pohár města Stříbra proběhl za úmorného vedra, kdy teploty mířili až ke čtyřicítce. Ale k prezentaci se dostavilo osm hodně kvalitně postavených družstev. Organizátoři je rozdělili 8 týmů do dvou skupin po čtyřech a do play off postoupili všichni. Potom se účastníci utkali v pavouku, který již rozhodoval o konečném pořadí týmů.

Pořadí ve skupinách:

Skupina A:

  1. Baník dorost 5 b.
  2. Bocca Planá 4 b.
  3. Trucouni 3 b.
  4. Pískovna 0 b.

 

Skupina B:

  1. Baník 5 b.
  2. Mašinka 3 b.
  3. Veteráni 2 b.
  4. MUK 2 b.

 

Ve čtvrtfinále Pískovna prohrála s Baníkem až ve třetím setu. Velký boj mezi s sebou svedli hráči Mašinky a Trucounů. Trucouny reprezentoval Nikolas Truc, který nastupuje v extralize za Žatec. Ale Mašinka měla vyrovnanější tým a trochu překvapivě postoupila do semifinále. Baník a Mašinku doprovodili do semifinále Bocca, která zvítězila nad Veterány a dorostenci Baníku, kteří porazili MUK. Semifinále vyhráli favorité, svá utkání vyhráli Bocca i dorostenci. O třetí místo se utkali Mašinka a Baník a úspěšnější byla Mašinka. Ve finále se utkali stříbrští dorostenci, kteří nedávno získali dorostenecké republikové tituly ve dvojkách i trojkách, a Bocca Planá. Planá využila své formy z okresního přeboru a také zkušeností V. Klimenta, který byl nejlepším hráčem finálového zápasu, a porazila v lítém boji Dorost 2:0.

  1. Bocca Planá (V. Kliment, L. Kliment, Lazorka)
  2. Baník dorost (Nozar, Kopejtko, F. Sobotka)
  3. Mašinka (P. Lüley, M. Lüley, Kucharik)
  4. Baník (Šichtanc, O. Tolar, L. Sobotka)
  5. Trucouni (P. Truc, N.Truc, Hlinčík)
  6. Veteráni (Oktábec, M. Klauber, Košťál)
  7. MUK (Motl, Urban, Krcho)
  8. Pískovna (Linda, Matějka, J. Klauber)

Díky za ceny hlavním sponzorům: město Stříbro a Inutec s.r.o.

29 Čvn

Nohejbalový turnaj trojic – O pohár města Stříbra

PROPOZICE 

Přátelé nohejbalu Pískovna 1977 a TJ Baník Stříbro za finanční podpory města Stříbra vás srdečně zvou na 24. ročník nohejbalového turnaje o putovní pohár, který se letos uskuteční ve Stříbře na sportovním stadionu v sobotu 15.7.2023.

Pořadatel: Přátelé nohejbalu Pískovna 1977 a TJ Baník Stříbro oddíl nohejbalu.

Ředitel turnaje: Richard Beneš (728 555 796)

Organizační pracovník: Miroslav Klauber (728 067 042)

Účastníci: Turnaj je otevřen pro všechny zájemce.

Startovné: Přihlásit se může jakékoli mužstvo, které zaplatí při prezentaci startovné 300,- Kč.

Hráči: 3 hráči na hřišti a max. 2 na střídání. V případě zájmu bude možnost rozdělení na příchozí a hráče v soutěžích.

Místo konání: Hřiště TJ Baník Stříbro. GPS: 49°45’25.570″N, 13°0’29.575″E

Pravidla: Hraje se podle pravidel Českého nohejbalového svazu na 3 dopady.
Ředitel turnaje rozhodne o časovém rozvržení turnaje podle počtu přihlášených družstev.

Herní systém: Bude upřesněn podle počtu přihlášených družstev. Hraje se na dvou hřištích (2 x antuka).

Časový pořad: Prezentace: 8:30 – 8:45 hod.

Zahájení: 9:00 hod.
Předpokládané ukončení: 15:30 hod.

Přihlášky: Přihlášení na turnaj se provádí telefonicky, nebo zasláním sms (mobil viz výše), nebo na e-mail klauber@elcoplus.cz.

Turnaj je zařazen do turné nohejbalových turnajů TACHOV OPEN 2023.
Mohou se přihlásit i družstva mimo okres Tachov.

Věcné ceny v hodnotě cca 10 000,- Kč (nejen pro nejlepší) jsou zajištěny

  1. místo – nohejbalový míč Gala
  2. místo – nohejbalový míč Gala
  3. místo – nohejbalový míč Gala
    a další ceny (zejména špičkové koření od firmy Inutec) pro všechny účastníky.

Na turnaj Vás srdečně zve organizační výbor, přeje hodně zdaru, zejména dokončení celého turnaje ve zdraví a nohu vejš.