28 Bře

Výsledky 2010

Konečná tabulka 2010

Do krajského přebotu postupuje SKP Planá A

1.

SKP Planá A

18

15

2

1

81:27

32

2.

Baník Stříbro

18

15

1

2

82:26

31

3.

Dyn.Studánka

18

12

3

3

67:41

27

4.

SKP Tachov B

18

8

4

6

60:48

20 /-2/

5.

SKP Tachov A

18

5

6

7

47:61

16 /-2/

6.

Sl.Ch.Planá

18

5

4

9

50:58

14 /-2/

7.

S.Kladruby

18

5

3

10

50:58

13 /-4/

8 .

SKP Planá B

18

5

2

11

39:69

12

9.

TJ Lesná

18

3

2

13

33:75

8

10.

Draci Svojšín

18

3

1

14

31:77

7/-2/

Upravená tabulka s odečtenými výsledky

1.

SKP Planá A

18

15

2

1

81:27

32

2.

Baník Stříbro

18

15

1

2

82:26

31

3.

Dyn.Studánka

18

12

3

3

67:41

27

4.

SKP Tachov B

18

8

4

6

60:48

18

5.

SKP Tachov A

18

5

6

7

47:61

14

6.

Sl.Ch.Planá

18

5

4

9

50:58

12

7 .

SKP Planá B

18

5

2

11

39:69

12

8.

S.Kladruby

18

5

3

10

50:58

9

9.

TJ Lesná

18

3

2

13

33:75

8

10.

Draci Svojšín

18

3

1

14

31:77

5

1.kolo 23.4.2010

17:00 1 Baník Stříbro – Draci Svojšín 6:0 (12:0).
17:00 2 D.Studánka – TJ Lesná 4:2 (9:5).
17:00 3 SKP Planá A – S.Kladruby
17:00 4 SKP Planá B – SKP Tachov A 4:2 (8:4).
17:00 5 SKP Tachov B – Sl.Ch.Planá 6:0

2.kolo 30.4.2010

17:00 6 Draci Svojšín – Sl.Ch.Planá
17:00 7 SKP Tachov A – SKP Tachov B
17:00 8 S.Kladruby – SKP Planá B
17:00 9 TJ Lesná – SKP Planá A 1:5
17:00 10 Baník Stříbro – D.Studánka

3.kolo 7.5.2010

17:00 11 D.Studánka – Draci Svojšín
17:00 12 SKP Planá A – Baník Stříbro
17:00 13 SKP Planá B – TJ Lesná
17:00 14 SKP Tachov B – S.Kladruby
17:00 15 Sl.Ch.Planá – SKP Tachov A

4.kolo 14.5.2010

17:00 16 SKP Tachov A – Draci Svojšín 5:1
17:00 17 S.Kladruby – Sl.Ch.Planá 2:4 /6:9/
17:00 18 TJ Lesná – SKP Tachov B
17:00 19 Baník Stříbro – SKP Planá B 6:0
17:00 20 D.Studánka – SKP Planá A

5.kolo 21.5.2010

17:00 21 SKP Planá A – Draci Svojšín
17:00 22 SKP Planá B – D.Studánka
17:00 23 SKP Tachov B – Baník Stříbro
17:00 24 Sl.Ch.Planá – TJ Lesná
17:00 25 S.Kladruby – SKP Tachov A

6.kolo 28.5.2010

17:00 26 Draci Svojšín – S.Kladruby 0:6 (2:12)
17:00 27 TJ Lesná – SKP Tachov A
17:00 28 Baník Stříbro – Sl.Ch.Planá
17:00 29 D.Studánka – SKP Tachov B
17:00 30 SKP Planá A – SKP Planá B 6:0 (12:2)

7.kolo 4.6.2010

17:00 31 SKP Planá B – Draci Svojšín
17:00 32 SKP Planá A – SKP Tachov B
17:00 33 Sl.Ch.Planá – D.Studánka
17:00 34 SKP Tachov A – Baník Stříbro
17:00 35 S.Kladruby – TJ Lesná

8.kolo 11.6.2010

17:00 36 Draci Svojšín – TJ Lesná 5:1 (10:3)
17:00 37 Baník Stříbro – S.Kladruby 5:1 (10:2)
17:00 38 D.Studánka – SKP Tachov A 3:3 (7:6)
17:00 39 SKP Planá A – Sl.Ch.Planá 4:2
17:00 40 SKP Planá B – SKP Tachov B 1:5

9.kolo 18.6.2010

17:00 41 Draci Svojšín – SKP Tachov B 2:4
17:00 42 Sl.Ch.Planá – SKP Planá B 4:2
17:00 43 SKP Tachov A – SKP Planá A 2:4
17:00 44 S.Kladruby – D.Studánka 1:5
17:00 45 TJ Lesná – Baník Stříbro 2:4

10.kolo 25.6.2010

17:00 46 Draci Svojšín – Baník Stříbro 0:6
17:00 47 TJ Lesná – D.Studánka 1:5
17:00 48 S.Kladruby – SKP Planá A
17:00 49 SKP Tachov A – SKP Planá B 4:2
17:00 50 Sl.Ch.Planá – SKP Tachov B 3:3

11.kolo 2.7.2010

17:00 51 Sl.Ch.Planá – Draci Svojšín 5:1
17:00 52 SKP Tachov B – SKP Tachov A 2:4
17:00 53 SKP Planá B – S.Kladruby 4:2
17:00 54 SKP Planá A – TJ Lesná 6:0
17:00 55 D.Studánka – Baník Stříbro 3:3

12.kolo 27.8.2010

17:00 56 Draci Svojšín – D.Studánka 2:4
17:00 57 Baník Stříbro – SKP Planá A 2:4
17:00 58 TJ Lesná – SKP Planá B odloženo
17:00 59 S.Kladruby – SKP Tachov B odloženo
17:00 60 SKP Tachov A – Sl.Ch.Planá odloženo

13.kolo 3.9.2010

17:00 61 Draci Svojšín – SKP Tachov A 3:3 (8:7)
17:00 62 Sl.Ch.Planá – S.Kladruby 5:1 (11:3)
17:00 63 SKP Tachov B – TJ Lesná 5:1
17:00 64 SKP Planá B – Baník Stříbro 0:6 (2:12)
17:00 65 SKP Planá A – D.Studánka 4:2 (9:5)

14.kolo 10.9.2010

17:00 66 Draci Svojšín – SKP Planá A 0:6 (3:12)
17:00 67 D.Studánka – SKP Planá B 4:2 (9:5)
17:00 68 Baník Stříbro – SKP Tachov B 4:2 (9:6)
17:00 69 TJ Lesná – Sl.Ch.Planá 3:3 (8:9)
17:00 70 SKP Tachov A – S.Kladruby 1:5 (4:10)

15.kolo 17.9.2010

17:00 71 S.Kladruby – Draci Svojšín 6:0
17:00 72 SKP Tachov A – TJ Lesná 3:3
17:00 73 Sl.Ch.Planá – Baník Stříbro 2:4
17:00 74 SKP Tachov B – D.Studánka nehlášeno
17:00 75 SKP Planá B – SKP Planá A nehlášeno

16.kolo 24.9.2010

17:00 76 Draci Svojšín – SKP Planá B
17:00 77 SKP Tachov B – SKP Planá A
17:00 78 D.Studánka – Sl.Ch.Planá
17:00 79 Baník Stříbro – SKP Tachov A 5:1
17:00 80 TJ Lesná – S.Kladruby

17.kolo 1.10.2010

17:00 81 TJ Lesná – Draci Svojšín
17:00 82 S.Kladruby – Baník Stříbro
17:00 83 SKP Tachov A – D.Studánka
17:00 84 Sl.Ch.Planá – SKP Planá A
17:00 85 SKP Tachov B – SKP Planá B

18.kolo 8.10.2010

17:00 86 SKP Tachov – Draci Svojšín B
17:00 87 SKP Planá B – Sl.Ch.Planá
17:00 88 SKP Planá A – SKP Tachov A
17:00 89 D.Studánka – S.Kladruby
17:00 90 Baník Stříbro – TJ Lesná

22 Říj

Konečná tabulka

Konečná tabulka

1.

SKP Planá A

18

15

2

1

81:27

32

2.

Baník Stříbro

18

15

1

2

82:26

31

3.

Dyn.Studánka

18

12

3

3

67:41

27

4.

SKP Tachov B

18

8

4

6

60:48

20 /-2/

5.

SKP Tachov A

18

5

6

7

47:61

16 /-2/

6.

Sl.Ch.Planá

18

5

4

9

50:58

14 /-2/

7.

S.Kladruby

18

5

3

10

50:58

13 /-4/

8 .

SKP Planá B

18

5

2

11

39:69

12

9.

TJ Lesná

18

3

2

13

33:75

8

10.

Draci Svojšín

18

3

1

14

31:77

7/-2/

Upravená tabulka s odečtenými body

1.

SKP Planá A

18

15

2

1

81:27

32

2.

Baník Stříbro

18

15

1

2

82:26

31

3.

Dyn.Studánka

18

12

3

3

67:41

27

4.

SKP Tachov B

18

8

4

6

60:48

18

5.

SKP Tachov A

18

5

6

7

47:61

14

6.

Sl.Ch.Planá

18

5

4

9

50:58

12

7 .

SKP Planá B

18

5

2

11

39:69

12

8.

S.Kladruby

18

5

3

10

50:58

9

9.

TJ Lesná

18

3

2

13

33:75

8

10.

Draci Svojšín

18

3

1

14

31:77

5

22 Říj

Zápis č.4/2010

ZÁPIS č.4

z jednání ONS,konané dne 21.10.2010

Přítomni: Houser, Tolar,

Program : 1/ Konečné výsledky Nohejbalové poháru Tachovska

2/ Ostatní

A d 1 / NPT

– závěrečné tabulky 1. ročníku poháru Tachovska

– až na výjimky proběhl pohár bez komplikací

– z důvodu nezodpovědnosti některých vedoucích družstev v souvislosti s odloženými

zápasy, byla konečná tabulka kompletní až 14 dní po oficiálním ukončení soutěže

– z tohoto důvodu uvažuje výbor NS o zvýšení sankcí v případě nedodání zápisu či

nesehrání utkání v příštím ročníku

1.

SKP Planá A

18

15

2

1

81:27

32

2.

Baník Stříbro

18

15

1

2

82:26

31

3.

Dyn.Studánka

18

12

3

3

67:41

27

4.

SKP Tachov B

18

8

4

6

60:48

20 /-2/

5.

SKP Tachov A

18

5

6

7

47:61

16 /-2/

6.

Sl.Ch.Planá

18

5

4

9

50:58

14 /-2/

7.

S.Kladruby

18

5

3

10

50:58

13 /-4/

8 .

SKP Planá B

18

5

2

11

39:69

12

9.

TJ Lesná

18

3

2

13

33:75

8

10.

Draci Svojšín

18

3

1

14

31:77

7/-2/

1.

SKP Planá A

18

15

2

1

81:27

32

2.

Baník Stříbro

18

15

1

2

82:26

31

3.

Dyn.Studánka

18

12

3

3

67:41

27

4.

SKP Tachov B

18

8

4

6

60:48

18

5.

SKP Tachov A

18

5

6

7

47:61

14

6.

Sl.Ch.Planá

18

5

4

9

50:58

12

7 .

SKP Planá B

18

5

2

11

39:69

12

8.

S.Kladruby

18

5

3

10

50:58

9

9.

TJ Lesná

18

3

2

13

33:75

8

10.

Draci Svojšín

18

3

1

14

31:77

5

a d 2 / Ostatní

OP dvojic v Plané : 22.5.2010
1. SKP Planá A ( Rožnaj, Kubálek)
2. SKP Planá B ( Chroustovský, Suchý)
3. Dynamo Studánka ( Toman, Mach)
4. Chodová Planá A ( Motl, Rolko)
5.-8. Stříbro ( Klauber, Beneš ), Lesná ( Mikuláš, Mikuláš ), Chodová Planá B ( Biroščák, Kortus ), Svojšín ( Slivoně, Melich, Vildman )
NEÚČAST : SKP Tachov A, SKP Tachov B, Kladruby !!! /každému družstvu odečteny dva body v tabulce /

Okresní přebor trojic Tachov

1.SKP Tachov „B“ (Košťál st.,Vozka,Zacpal)

2. SKPP Planá „A“ (Rožnaj,Kubálek, Kliment)

3. Dynama Studánky (Toman,Oktábec,Meisner).

Turnaje se nezúčastnily družstva Ch.Plané,Kladrub a Svojšína.

Jiří HOUSER

Předseda ONS Tachov

15 Zář

Chodová Planá

Nohejbalový turnaj

Na antukových kurtech v Chodové Plané se 11.září 2010 uskutečnil 16.ročník nohejbalového turnaje volených trojic. Zúčastnilo se 22 hráčů, kteří byli rozlosováni do 7 družstev. Nejlepší tři družstva získala poháry a dárkové koše, všichni ostatní obdrželi upomínkové předměty.

Organizace a občerstvení na výbornou – dík organizátorům.

1.místo: Klauber, M.Rožnaj, Slivoně, J.Rolko

2.místo: Brehovský, Chroustovský, Machačová

3.místo: Motl, Nováček, Opava

losování trojiczahájenízahájenísouboj na sítibojovnost zadákato je zkušenostmára rožnaj v souboji na sítivyhlášení výsledků turnaje1.místo:  klauber, m.rožnaj, slivoně, j.rolko2.místo:  brehovský, chroustovský, machačová3. místo motl, nováček, opava4. místo6. místo7. místonejstarší účastníkzávěr turnaje